logo
Meble kuchenne Nowy SączSzafy Nowy Sączitem3

Szafy

Garderoba - niektórzy mogą nazwać to „szafą” . Garderoba, to miejsce, gdzie można przechowywać swoją odzież. We wczesnych okresach szafa była zwykłą skrzynią, wielkim pudłem lub pojemnikiem. W dzisiejszych czasach, szafy czy szafki są koniecznością w każdym pomieszczeniu w domu. W salonie mamy garderobę, w kuchni przechowujemy naczynia, w przedpokoju mamy szafki na buty. Są to zarówno nowoczesne jak i stylowe rozwiązania. W doskonały i artystyczny sposób, pozwalają podkreślić Twój gust i smak. Nowoczesne i współczesne garderoby, ewoluowały na przestrzeni lat w bardziej przyjazny i atrakcyjny styl mebli.

Zastosowanie szaf

Obecnie szafa znajduje się w pokoju, w którym ściany zostały wypełnione przez szafy i szafki lub szuflady. Są to wysuwne szuflady i półki wiszące w przestrzeni. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, zawierających wiele ciekawych wzorów i styli. Można wybrać system w zależności od potrzeb i własnego upodobania. Przeglądanie naszych nowoczesnych systemów modułowych szaf przesuwnych oraz garderob, ułatwi Państwu zagospodarowanie własnej przestrzeni, przeznaczonej na ten cel. Pozwoli również zdecydować, czy ma być to szafa wolno stojąca, czy z drzwiami przesuwnymi. Może być również wyprofilowana na wzór bardziej współczesny lub silnie przypominać szafy z poprzednich epok. Może posiadać mniej lub więcej drzwi, może być przesuwna lub nie, mogą to być drzwi szklane, z płyty laminowanej lub dowolna grafika na szkle itp. Wszystkie dostępne materiały można łączyć w dowolne kombinacje, uzyskując nowoczesną i wymarzoną szafę.

Projektowanie szafy

Podczas projektowania swojej szafy, mogą Państwo wybierać wzorzec wykonany z najlepszych materiałów. Jeśli chcą Państwo mieć w mieszkaniu nowy mebel, mają Państwo możliwość zaprojektowania jednego wolnostojącego elementu. Projektowanie na zamówienie jest korzystniejsze, gdyż pozwala to na wykorzystanie przestrzeni w najlepszy możliwy sposób . Szafy wnękowe zapewniają znacznie więcej miejsca. Odpowiednio zaprojektowane szafy wnękowe mogą okazać się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Na tej stronie znajdziecie wiele różnych projektów szaf oraz garderób.

Tworzenie stron internetowych: Projektowanie stron www Design STUDIO
Meble kuchenne Nowy Sącz, Szafy z drzwiami przesuwnymi, Nowy Sącz