logo
Meble kuchenne Nowy SączSzafy Nowy Sączitem3

Szafy

Szafy z drzwiami przesuwnymi, zabudowy wnęk oraz garderoby stanowią drugi podstawowy produkt działalności firmy. Realizujemy zabudowy na dowolny wymiar, wybrany kolor, indywidualny projekt wnętrza i frontu. Tworzymy zabudowy nowoczesne, praktyczne, trwałe i niezawodne. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły i precyzja konstrukcji.

Materiały i osprzęt do szaf

Trwałość i niezawodność wynikająca z zastosowania wysokiej jakości profili i mechanizmów drzwi przesuwnych renomowanych marek oraz pozostałych materiałów wykorzystanych do produkcji dają nam gwarancję długiego okresu użytkowania. Dzięki bogactwu dekorów szafy przesuwne znajdują zastosowanie zarówno w tradycyjnej oprawie jak i nowoczesnych wnętrzach spełniając oczekiwania co do komfortu oraz estetyki. Nieograniczone możliwości systemu umożliwiają tworzenie wnętrz i miejsc o niepowtarzalnym charakterze.

Szafy przesuwne

Drzwi przesuwne wykonywane są w oparciu o sprawdzone rozwiązania systemów jezdnych oraz przy użyciu szerokiej gamy materiałów. Możliwość łączenia różnych komponentów takich jak: płyta, szkło, lustro, rattan, bambus czy fototapeta, daje szerokie możliwości w zakresie wzornictwa i pozwala osiągać najbardziej wyszukane kompozycje.

Tworzenie stron internetowych: Projektowanie stron www Design STUDIO
Meble kuchenne Nowy Sącz, Szafy z drzwiami przesuwnymi, Nowy Sącz