logo
meble kuchenne nowy sączszafy nowy sączszafy z drzwiami przesuwnymi nowy sącz

Firma MEBLO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji mebli kuchennych i szaf z drzwiami przesuwnymi według indywidualnych projektów, zgodnie z życzeniami i potrzebami klienta. Z myślą o ciągle poszerzających się horyzontach proponujemy wysoką jakość mebli kuchennych i szaf, a także nowoczesny design, który zaspokoi najwyższe Państwa oczekiwania.

Dbamy, aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji mebli oraz nowoczesny park maszynowy, pozwala nam na realizację niemal każdej wizji, nawet najbardziej wymagających Klientów.
Przewagę nad konkurencją zyskujemy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w procesie produkcji mebli kuchennych, intuicyjnym planowaniu przestrzeni, ciekawym inspiracją i pomysłami, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen.
U nas płacą Państwo tylko za meble, a cały proces poprzedzający montaż mebli czyli: dojazd, pomiar, projekt oraz wycena jest bezpłatny.

Uzupełnieniem tej bogatej oferty są meble łazienkowe, pokojowe, biurowe, sklepowe oraz wszystkie nietypowe zabudowy.

Do kuchni proponujemy również kompletny sprzęt AGD większości firm dostępnych na rynku. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę od projektu po montaż i serwis.


Meble kuchenne Nowy Sącz

Tworzenie stron internetowych: Projektowanie stron www Design STUDIO>
Meble kuchenne Nowy Sącz, Szafy z drzwiami przesuwnymi, Nowy Sącz